O nas

Kim jesteśmy?

Nasza Przychodnia specjalizuje się w leczeniu psów, kotów oraz zwierząt towarzyszących. Zajmujemy się tylko i wyłącznie lecznictwem zwierząt. Nie prowadzimy sprzedaży artykułów zoologicznych, ani nie świadczymy usług groomerskich (fryzjer dla zwierząt). Naszą specjalizacją jest diagnostyka obrazowa - radiologia, ultrasonografia.

W skład zespołu wchodzi czterech lekarzy weterynarii.

Często trafiają do nas pacjenci w ciężkim stanie – po wypadkach, czy z nagłym zaostrzeniem chorób wewnętrznych.  U takich pacjentów, nie bacząc na nocne godziny przyjęć, wykonujemy konieczną dla danego przypadku diagnostykę (badanie krwi, usg, rtg)

W stanach nagłych mamy możliwość podłączenia pacjenta do pełnego monitoringu (częstość oddechów, praca serca, kapnograf, saturacja) i wykonania operacji w znieczuleniu wziewnym izofluranem (bardzo bezpieczna metoda znieczulenia u pacjentów wysokiego ryzyka)

W przypadkach silnych duszności (urazy, choroby wewnętrzne, zaawansowane nowotwory) stosujemy profesjonalną tlenoterapię.

Oczywiście w skład naszych usług wchodzi wykonywanie rutynowych zabiegów profilaktycznych (odrobaczenie, szczepienie) oraz zabiegów chirurgicznych (sterylizacja, kastracja, usuwanie guzów, szycie układu powłokowego, usuwanie ciał obcych z przewodu pokarmowego, usuwanie kamieni moczowych, zabiegi wyszycia cewki i wiele innych)

Ze względu na posiadanie zaawansowanego aparatu do anestezji (znieczulenia) wziewnej, przy stole operacyjnym zawsze obecny jest anestezjolog, kontrolujący poziom parametrów życiowych i głębokość znieczulenia. Oczywiście, nie każdy zabieg chirurgiczny wymaga intubacji i anestezji wziewnej. Krótsze zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu infuzyjnym. Leki do znieczulenia zawsze podawane są drogą dożylną.

Często pacjenci ze względu na stan zdrowia, wymagają pozostawienia w Przychodni. U nas nie ma z tym problemu. Posiadamy możliwość szpitalnego leczenia zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Dlaczego my?

Krótki czas oczekiwania
Staramy się, żeby nie oczekiwali Państwo zbyt długo na wizytę ze swoim pupilem.
Dysponujemy trzema salami przyjęć, a lekarzy jest zazwyczaj co najmniej dwoch.
Wcześniejszy kontakt telefoniczny z Przychodnią przed planowaną wizytą zdecydowanie ułatwia nam pracę i skraca czas oczekiwania w poczekalni.
Pomoc w nagłych przypadkach
W przypadku wizyt po godzinie 21.00 prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 507 118 140
Rodzinna atmosfera

Jesteśmy otwartym i komunikatywnym zespołem. Dobry kontakt z właścicielami naszych pacjentów to dla nas podstawa.
Kierujemy się zasadą “kto pyta, nie błądzi” i jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pytania.
Wizyty domowe
Wystarczy telefon do Przychodni i wizyta domowa już umówiona.
Pamiętajmy jednak, że większość pacjentów wymaga diagnostyki, którą można wykonać tylko na miejscu.

Poznaj naszych weterynarzy